बिग ब्वाय टोइजले अहमदाबादमा नयाँ शोरुम खोल्यो

प्रयोग गरिएको लग्जरी कार ब्रान्ड, बिग ब्वाय टोइजले अहमदाबादमा नयाँ शोरुम खोलेको छ । यो कम्पनीको देशमा चौथो आउटलेट हो। उद्घाटन कार्यक्रम लगभग 200 कार पारखी र ग्राहकहरु को होस्ट र लगभग 500 विद्यार्थीहरु को लागी खुला थियो। आला कार्यक्रम लक्जरी कार उत्साहीहरूलाई एकै ठाउँमा ल्याउने प्रयास थियो।

कार पारखीहरू, उद्योग विशेषज्ञहरू र प्रभावकारहरूको भीडमा, कार्यक्रमले विशाल शोरूमको उद्घाटन मनायो। 8000 वर्गफुटको विशाल ठाउँमा स्थापित, शोरूम कामा मोटर्सको लेजेन्ड्स AKA, अहमदाबाद, गुजरातको अद्भुत भूमिमा अवस्थित छ। यो शोरुम 65 वर्ष पहिलेको स्वतन्त्रताको समृद्ध इतिहासको लागि उल्लेखनीय छ।

Big Boy Toyz ले गुजरातको बजारमा यो पहिलो शोरूमको साथ अहमदाबादमा अद्वितीय र भरपर्दो BBT लक्जरी कार अनुभव ल्याइरहेको छ। शोरुमको मुख्य विशेषता भनेको लक्जरी कारहरूको बिक्री, सेवा र स्पेयर पार्ट्सलाई सबै लक्जरी स्पोर्ट्स कार प्रेमीहरूको लागि एक-स्टप गन्तव्य बनाउनु हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *