२०२३ निसान जेड

लस एन्जलस अटो शोको अटोमोबिलिटी LA मा घोषणा गरिएको 2023 उत्तर अमेरिकी कार अफ द इयर अवार्डका लागि निसान Z तीन फाइनलमध्ये एक हो। विजेता, 50 प्रमुख स्वतन्त्र अमेरिकी र क्यानाडाली अटोमोटिभ पत्रकारहरूको निर्णायक मंडल द्वारा चुनिएको, जनवरी 11, 2023 मा घोषणा गरिनेछ।

डिजाइनर र इन्जिनियरहरूको जोशिलो टोलीद्वारा विकसित, २०२३ निसान जेडले आधुनिक युगको लागि पहुँचयोग्य स्पोर्ट्स कारको प्रतिनिधित्व गर्दछ – बेजोड ५०-प्लस-वर्षको सम्पदा र विश्वव्यापी प्रशंसक आधारको साथ। सबै-नयाँ Z ले सिल्हूटको साथ ताजा र पातलो बाह्य डिजाइनको गर्व गर्दछ जसले यसको लामो हुड र छोटो डेकको साथ यसको वंशलाई सम्मान गर्दछ।

“निसानको आइकनको नवीनतम संस्करणको रूपमा, 2023 Z ले स्पोर्ट्स कारको डिजाइन, प्रदर्शन र उत्साहलाई व्यापक ग्राहकहरूको लागि पहुँचयोग्य बनाउँछ,” निसान यूएस मार्केटिङ एण्ड सेल्सका वरिष्ठ उपाध्यक्ष माइकल कोलेरनले भने। “सबै-नयाँ Z ले निसानको ‘प्राप्य ड्रीम कार’ को लामो समयदेखिको वाचा पूरा गर्छ, जसले नयाँ पुस्ताका फ्यानहरूका लागि बजारमा जोश र उत्साह ल्याउँछ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *