बेन्टलेको ‘फ्लाइंग बी’

फ्लाइङ स्पर मुलिनरमा पुग्दा, मालिकहरूलाई शुद्ध अटोमोटिभ थिएटरको एक क्षणमा व्यवहार गरिन्छ। ग्रिलको माथिको बेन्टले नामको ब्याज सहज रूपमा दृश्यबाट बाहिर सर्दै जाँदा, सुन्दर ढंगले पालिश गरिएको ‘फ्लाइंग बी’ बोनेट मस्कट – डिजाइनको छैठौं पुनरावृत्ति – यसको स्थान लिन उठ्छ।

उत्तम सिंक्रोनिसिटीमा, हेडल्याम्पहरू र मस्कटको नाजुक स्पष्ट एक्रिलिक पखेटाहरू छोटकरीमा स्वागतयोग्य चमकको साथ उज्यालो हुन्छन्। फ्लाइङ स्पर मुलिनरको मानक, ‘फ्लाइङ बी’ सबै फ्लाइङ स्पर्समा एक विकल्पको रूपमा उपलब्ध छ – ९७ प्रतिशत अपटेकको साथ।

त्यो क्षण सिर्जना गर्दै, र सुरुचिपूर्ण ‘फ्लाइंग बीमस्कट जसले हरेक आँखालाई तान्छ, असाधारण डिजाइन, शिल्प र ईन्जिनियरिङ् सीपहरूको फ्युजनको लागि आह्वान गरियो। यो प्रत्येक चरणमा विस्तारमा अथक ध्यान दिएर अद्वितीय स्वामित्व अनुभवहरू सिर्जना गर्न बेंटलेको दृष्टिकोणको प्रतीक हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *