टोयोटा बीजेड कम्प्याक्ट एसयूभी

नयाँ टोयोटा bZ कम्प्याक्ट SUV कन्सेप्टले ब्रसेल्स, बेल्जियममा युरोपेली डेब्यु गरेको छ, जसले bZ कम्प्याक्ट एसयूभी कन्सेप्टको साथ भविष्य के हुन सक्छ भन्ने झलक दिन्छ, कम्पनीको दृष्टिलाई “bZ” (बियोन्ड जीरो) ब्रान्ड छाता अन्तर्गत विस्तार गर्दै। नयाँ अवधारणा C-SUV खण्डमा राखिएको छ, जुन युरोपको सबैभन्दा ठूलो खण्ड हो।

C-HR प्रस्तावनासँगै नयाँ पूर्ण ब्याट्री-इलेक्ट्रिक bZ कम्प्याक्ट एसयूभी कन्सेप्टले ग्राहकहरूलाई कार्बन उत्सर्जन घटाउन, ग्राहकहरूको विविध आवश्यकताहरू पूरा गर्न र विस्तारित उत्पादन प्रस्तावहरू मार्फत दिगोपन सुनिश्चित गर्न सक्षम बनाउने टोयोटाको बहु-टेक दृष्टिकोणलाई चित्रण गर्दछ।

टोयोटा बीजेड कम्प्याक्ट एसयूभी कन्सेप्टलाई फ्रान्सको टोयोटा युरोपेली डिजाइन एण्ड डेभलपमेन्ट (ED2) ले पूर्ण ब्याट्री-इलेक्ट्रिक गाडी (BEV) को रूपमा क्लीन-महत्वपूर्ण डिजाइन दृष्टिकोण प्रयोग गरी युरोपमा डिजाइन गरेको थियो। यो दृष्टिकोणले गाडीको द्वैधतालाई मनाउँदछ जसले दुबै न्यूनतम डिजाइन प्राप्त गर्दछ जसले भविष्यको जीवन्तताको साथ BEV बाट अपेक्षा गर्दछ।

अवधारणाले कम प्रभाव, दिगो सामग्रीको प्रयोग गरी शून्य उत्सर्जन भएको सवारीलाई प्रतिनिधित्व गर्दछ, जसले गतिशील कार्यसम्पादन, अग्रणी प्रविधि र स्टाइलिश उपस्थिति पनि ल्याउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *