नयाँ Honda ZR-V SUV बिक्रीमा

Honda ले घोषणा गरेको छ कि सबै नयाँ Honda ZR-V SUV जापानमा अप्रिल 2023 मा बिक्री हुनेछ।सबै नयाँ Honda ZR V को हाइब्रिड मोडेल Sport e:HEV ले सुसज्जित हुने पहिलो Honda SUV हुनेछ जसले सिभिक e:HEV र उन्नत २-मोटरमा डेब्यु गरेको २.०-लिटर डाइरेक्ट इन्जेक्शन इन्जिनलाई संयोजन गर्दछ।

हार्डवेयर र कन्ट्रोल सफ्टवेयर दुवैलाई अगाडि बढाएर, नयाँ e:HEV ले ई:एचईभीको अघिल्लो संस्करणको तुलनामा इन्धनको अर्थतन्त्र, कम उत्सर्जन कार्यसम्पादन र शान्ततालाई अझ सुधार गरेको छ, साथै V6 3.0-लिटर इन्जिनसँग तुलना गर्न सकिने शक्तिशाली एक्सेलेरेशन पनि महसुस गरेको छ।

मोटर-संचालित पावरट्रेनको साथ मात्र सम्भव छ। सबै-नयाँ ZR-V e:HEV ले सहर र उपनगरीय सडकहरू, राजमार्गहरू र घुमाउरो सडकहरूमा ड्राइभिङ सहित विभिन्न ड्राइभिङ परिस्थितिहरूमा उच्च गुणस्तर, रमाईलो ड्राइभिङ अनुभव प्रदान गर्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *