टाटा टियागो NRG अब CNG मा

टाटा टियागो एनआरजी अब सीएनजी अवतारमा उपलब्ध छ। पछिल्लो मोडल ४ रङ र २ ट्रिममा लन्च गरिएको छ । Tata Tiago NRG ले जनताबाट अभूतपूर्व प्रतिक्रिया प्राप्त गरेको छ, किनकि यसले आफ्नो SUV- प्रेरित डिजाइन र अफरोडिङ क्षमताहरूको साथ एक कठिन-रोडरको रूपमा स्थापित गरेको छ। विगत १ वर्षमा Tiago NRG को लागि उत्कृष्ट प्रतिक्रिया देखेर, Tata Motors ले NRG पोर्टफोलियोलाई भारतको सबैभन्दा उन्नत CNG टेक्नोलोजी – iCNG टेक्नोलोजीको साथ लन्च गरेर विस्तार गर्दैछ।

Tata Tiago NRG CNG भारतको पहिलो Toughroader CNG हो जसको उच्च ग्राउन्ड क्लियरेन्स 177 मिमी र पुन: सस्पेन्सन छ। फोरेस्टा ग्रीन, फायर रेड, पोलार ह्वाइट र क्लाउडी ग्रेमा चार आकर्षक रंगहरूमा उपलब्ध टियागो एनआरजी सीएनजी दुई ट्रिम विकल्पहरूमा उपलब्ध हुनेछ र टाटा मोटर्सका सबै अधिकृत डिलरशिपहरूमा उपलब्ध हुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *