नयाँ Mitsubishi Outlander खरिदबिक्रीमा

चीनमा नयाँ Mitsubishi Outlander अब खरिदका लागि उपलब्ध छ। क्रसओभर एसयूभीको पछिल्लो मोडल अहिले बिक्रीमा राखिएको छ । Mitsubishi Motors Corporation ले GAC Mitsubishi Motors Co., Ltd (GMMC), Mitsubishi Motors को चीनमा सवारी साधन उत्पादन र बिक्री संयुक्त उद्यमले क्रसओभर SUV, All-new Outlander को उत्पादन सुरु गरेको र नोभेम्बर 19 मा बिक्री सुरु गरेको घोषणा गरेको छ।

सबै नयाँ आउटल्यान्डर मित्सुबिशी मोटर्सको फ्ल्यागशिप मोडल हो जुन उत्पादन अवधारणा “I-Fu-Do-Do” अन्तर्गत विकसित गरिएको हो, जसको अर्थ जापानी भाषामा प्रामाणिक र राजसी हो। चिनियाँ स्पेसिफिकेशन मोडेलमा १.५ लिटर डाइरेक्ट इन्जेक्सन टर्बो इन्जिन र ४८V माइल्ड हाइब्रिड प्रणाली रहेको छ, जसको अधिकतम उत्पादन १२० किलोवाट र अधिकतम २८० एनएम टर्क छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *