मारुती सुजुकीले नयाँ इको लन्च गरेको छ

मारुती सुजुकीले नयाँ इको भारतीय बजारमा ल्याएको छ । भ्यानको पछिल्लो मोडलमा नयाँ र थप शक्तिशाली इन्जिन र नयाँ सुविधाहरूको गुच्छा छ।

नयाँ मारुती इकोमा १.२ एल एडभान्स्ड के-सिरिज डुअल जेट, डुअल भिभीटी इन्जिन रहेको छ जुन बढी शक्तिशाली र इन्धनमा प्रभावकारी छ। नयाँ इन्जिनले 80.76 PS @ 6000rpm को 10% बढी पावर आउटपुट र 104.4 Nm @ 3000rpm (पेट्रोल भेरियन्टका लागि) को टर्क आउटपुट दिन्छ।

नयाँ मारुती इकोको पेट्रोल संस्करणले २०.२० किलोमिटर/लिटरमा २५% बढी इन्धन दक्षता प्रदान गर्दछ, जबकि एस-सीएनजी संस्करणले २९% उच्च इन्धन दक्षता प्रदान गर्दछ र २७.०५ किलोमिटर प्रति किलोग्रामसम्मको इन्धन क्षमता प्रदान गर्दछ। नयाँ मारुती इको 5-सीटर, 7-सीटर, कार्गो, टुर र एम्बुलेन्स सहित 13 भेरियन्टहरूमा उपलब्ध हुनेछ। एक्स-शोरूम मूल्य 5.10 लाख रुपैयाँबाट सुरु हुन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *