Lamborghini Huracán Sterrato सार्वजनिक

मियामी बीचको आर्ट बासेलमा पहिलो ल्याम्बोर्गिनी सुपर स्पोर्ट्स ‘अल टेरेन’ अनावरण तर्फ जाँदै, अटोमोबिली लेम्बोर्गिनीले २०१९ मा प्रस्तुत गरिएको हुराकान स्टेराटो कन्सेप्ट कारलाई मनाउँछ र २०२३ मा बजारमा आउने गाडीको शैली र प्राविधिक आधारको रूपमा प्रयोग गरिन्छ।

कुनै पनि भूभाग अन्वेषण गर्नको लागि कल्पना गरिएको, डिजाइन गरिएको र ईन्जिनियर गरिएको, स्टेराटो लेम्बोर्गिनीको ‘ड्राइभिङ ह्युमन्स बियन्ड’ अवधारणाको अग्रदूत हो: नयाँ क्षितिजतर्फ काम गर्ने दूरदर्शी र सुपर स्पोर्ट्स कार उत्साहीहरूको नयाँ पुस्तालाई प्रेरणा दिने।

2019 Huracán Sterrato को अवधारणाले V10 5.2 l इन्जिनको शक्तिलाई जोडेको छ, जसमा डामरभन्दा बाहिर ड्राइभिङको अधिकतम रमाइलो सुनिश्चित गर्न डिजाइन गरिएको कारको बहुमुखी प्रतिभा छ। बाहिरी भागले सुपर स्पोर्ट्स कारको विशिष्ट विशेषताहरूसँग स्टेराटोको साहसी भावनालाई स्पष्ट पारेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *