Honda 2Wheelers को Honda कार र मारुति सुजुकीसँग सहकार्य

होन्डा मोटरसाइकल एण्ड स्कुटर इन्डिया (HMSI) ले मानेसर र भिवाडीमा सडक सुरक्षा पहल प्रवर्द्धन गर्न होन्डा कार इन्डिया लिमिटेड (HCIL) र मारुति सुजुकी इन्डिया लिमिटेडसँग मिलेर मानेसर औद्योगिक संघ र भिवाडी उत्पादक संघसँग सहकार्य गरेको छ।

२९ नोभेम्बर २०२२ मा, HMSI को Tapukara प्लान्टले Honda Cars India Limited सँगको सहकार्यमा भिवडी औद्योगिक क्षेत्र भित्र सञ्चालित उद्योगहरूमा सडक सुरक्षाको संस्कृतिलाई प्रवर्द्धन गर्न भिवाडी उत्पादक संघसँग हात मिल्यो। भिवडी औद्योगिक क्षेत्रमा सञ्चालित उद्योगहरुमा सडक सुरक्षा सम्बन्धी सचेतना फैलाउने उद्देश्यले यो अभियान सञ्चालन गरिएको हो ।

अगस्टमा आयोजित कार्यक्रममा एचएमएसआईका अध्यक्ष र सीईओ श्री अत्सुशी ओगाटा, महानिर्देशक, एचएमएसआई, श्री विनय धिङ्ग्रा, एचएमएसआई, श्री ताकुया त्सुमुरा, अध्यक्ष र सीईओ एचसीआईएल, श्री प्रवीण पराञ्जपेको उपस्थितिमा भएको थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *