GWM Haval H6 HEV सार्वजनिक

GWM Haval H6 HEV आधिकारिक रूपमा लाहोर, पाकिस्तानमा सुरु भएको छ। यो देशकै पहिलो स्थानीय रूपमा एसेम्बल गरिएको नयाँ ऊर्जा हाइब्रिड मोडल हो। तसर्थ, यसको प्रक्षेपण GWM को पाकिस्तानी बजारमा नयाँ ऊर्जा सवारी साधनहरूको प्रवर्द्धनका लागि अपरिहार्य कोसेढुङ्गा हो, र GWM को यसको भूमण्डलीकरण रणनीति कार्यान्वयनको लागि महत्त्वपूर्ण कदम पनि हो।

GWM Haval H6 HEV एक सुरक्षित, आरामदायी, बौद्धिक र कम इन्धन खपत गर्ने नयाँ ऊर्जा सवारी साधन हो। यसको आकारले भविष्य र विज्ञानको भावनालाई देखाउँछ। बौद्धिक हाई-टेक कन्फिगरेसनले प्रयोगकर्ताहरूलाई अति उन्नत र सुन्दर वैज्ञानिक अनुभवको आनन्द लिन सक्षम बनाउँछ। यसको उच्च प्रदर्शन, कम खपत र सबैभन्दा ठूलो आरामले भरपर्दो यात्रा विकल्प प्रदान गर्दछ।

दुई महिना पछि, HAVAL H6 HEV पाकिस्तानमा भेला भएको छ, जसले स्थानीय नागरिकहरूलाई विभिन्न उत्पादनहरू र ब्रान्ड-नयाँ हरियो यात्रा अनुभवहरू ल्याउँछ। GWM पाकिस्तानलाई उच्च गुणस्तरका नयाँ उत्पादन, सेवा र सबै आवश्यक सहयोग प्रदान गर्न प्रतिबद्ध हुनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *