तेस्रो पुस्ताको रेंज रोभर स्पोर्ट

ल्यान्ड रोभरले तेस्रो पुस्ताको रेन्ज रोभर स्पोर्ट सार्वजनिक गरेको छ । रेन्ज रोभर स्पोर्टले यसको डिजाइनको लागि नियमित रेन्ज रोभरबाट प्रेरणा लिन्छ, फ्लस डोर ह्यान्डलहरू र स्मूद स्टाइलको विशेषता रहेको छ। विभेदकारी कारकहरू अद्वितीय अगाडि र पछाडि fascias हुन्।

खेलकुदको दिउँसो चल्ने लाइटहरू सबैभन्दा पातलो ल्यान्ड रोभरले आफ्नो कुनै गाडीमा फिट गरेको छ, र SUV ले ०.२९ ड्र्याग गुणांक प्रदान गर्दछ।

नयाँ खेलकुदले २०२२ रेन्ज रोभरबाट भित्री लेआउट अपनाएको छ। ड्राइभरको अगाडि बसेर १३.७ इन्चको अन्तरक्रियात्मक ड्राइभर डिस्प्ले छ र छेउमा अर्को १३.१ इन्चको स्क्रिन छ जसले ल्यान्ड रोभरको पिवी प्रो इन्फोटेनमेन्ट सफ्टवेयर होस्ट गर्छ।

Apple CarPlay र Android Auto, दुबै वायरलेस, मानक छन्, र त्यहाँ 15-वाट वायरलेस चार्जिङ पनि छ। मेरिडियनबाट ध्वनि आउँछ, शीर्ष-अफ-द-लाइन मेरिडियन सिग्नेचर साउन्ड प्रणालीमा २९ स्पिकरहरू छन्।

ल्यान्ड रोभरले माइल्ड-हाइब्रिड टर्बोचार्ज्ड ३.०-लिटर स्ट्रेट-सिक्स इन्जिनको जोडीको साथ नयाँ स्पोर्ट प्रदान गर्दछ। यसले P360 SE मा 355 अश्वशक्ति र P400 SE डायनामिकमा 395 hp बनाउँछ। P440e आत्मकथा, टर्बो 3.0-लिटरको साथ प्लग-इन हाइब्रिड लाइनअपमा माथि बसेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *