Harley-Davidson LiveWire S2 सार्वजनिक

हार्ले-डेभिडसनको विद्युतीय सवारीसाधन शाखा LiveWire ले नयाँ S2 Del Mar LE इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल अमेरिकामा ल्याएको छ। S2 Del Mar LE – LE भनेको लन्च संस्करण हो – यो ब्रान्डको पहिलो इलेक्ट्रिक मोटरसाइकल LiveWire One भन्दा सानो, हल्का र सस्तो छ।

डेल मार लन्च संस्करण मोडेलहरूको मात्र 100 उदाहरणहरू बनाइनेछ। सबै विद्युतीय S2 Del Mar मोटरसाइकल नयाँ S2 एरो आर्किटेक्चर फिचर गर्ने पहिलो LiveWire मोडेल हो। LiveWire को स्केलेबल एरो आर्किटेक्चर स्वामित्वको ब्याट्री, मोटर, चार्जिङ, र नियन्त्रण प्रणालीहरू जुन डेल मार मोडेलमा डेब्युट हुन्छ मोड्युलर हुनको लागि हो र मोटरसाइकल चेसिसको केन्द्रीय भागको रूपमा कार्य गर्दछ।

विद्युतीय मोटरसाइकलले 80 hp को लक्षित आउटपुट उत्पादन गर्दछ, 3.5 सेकेन्डको अनुमानित 0-देखि-100 kph पटक डेलिभर गर्दछ। शहरको दायरा एक फुल चार्जमा 160 किलोमिटर हुने अपेक्षा गरिएको छ। ब्याट्री पूर्ण चार्ज हुन कति समय लाग्छ भन्ने बारे LiveWire ले खुलासा गरेको छैन। यद्यपि, S2 Del Mar ले L1 र L2 चार्जिङलाई समर्थन गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *