Hero XPulse 200’s डिजाइन

यस्तो देखिन्छ कि होन्डाले भारतीय बजारमा आफ्नो पहिलो उचित प्रवेश-स्तर अफ-रोड साहसिक बाइक लन्च गर्न तयारी गरिरहेको छ। होन्डा मोटरसाइकल र स्कुटर्स इन्डियाद्वारा दायर गरिएको डिजाइन पेटेन्टले NX200 नाम ट्याग बोक्न सक्ने आगामी बाइकको रेखाचित्र देखाउँछ।

NX200 नाम होन्डाले गत वर्ष भारतमा पेटेन्ट गरेको थियो। लीक गरिएका तस्बिरहरूले एक डुअल-स्पोर्ट मोटरसाइकल देखाउँदछ जुन हालको CB200X बाट प्रेरित देखिन्छ। जे होस्, अग्लो अडान र चुच्चो-लेस फ्रन्ट-एन्ड अफ्रिका ट्विनसँग मिल्दोजुल्दो छ, जुन राम्रो कुरा हो। सिंगल- क्रेडल चेसिस र बक्स-सेक्शन स्विङआर्म CB200X सँग साझेदारी गरिएको छ।

अण्डर-सीट निकास र स्पोक ह्वीलहरूका कारण यो बाइक अहिले अफ- रोड उन्मुख भएको छ। बाइकमा अग्लो भिजर र नयाँ एलईडी हेडल्याम्प सेटअप पनि छ। यस बाइकले चारैतिर एलईडी प्रकाश र एकल च्यानल एबीएस पाउने अपेक्षा गर्नुहोस्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *