यामाहा एरोक्स सार्वजनिक

Honda ले भियतनाममा 2023 Winner X Sports लन्च गरेको छ। जापानी बाइकमेकरबाट अद्यावधिक गरिएको अन्डरबोन प्रस्तावलाई हल्का रूपमा अद्यावधिक गरिएको छ र यसले के प्रस्ताव गर्दछ।

२०२३ को विनर एक्स स्पोर्ट्समा तीखो र युवा डिजाइन, स्प्लिट एलईडी हेडलाइट र स्लीक टेल सेक्सन रहेको छ। यो Honda CBR 1000RR-R Fireblade SP जस्तै रातो, नीलो र सेतो पेन्ट स्किममा लुगा लगाइएको छ। समग्रमा, होन्डा विजेता अन्डरबोन व्यावहारिकता र खेलकुदको मिश्रण हो।

यसमा १५.४ बीएचपी र १२.८१ एनएमको डिश आउट गर्ने १५० सीसी लिक्विड-कूल्ड सिंगल-सिलिन्डर मोटरद्वारा सञ्चालित छ। सन्दर्भको लागि, यामाहा एरोक्स १५५ को एकल सिलिन्डर १५५ सीसी इन्जिन VVA सँग १४.७९ बीएचपी र १३.९ एनएम विकास गर्छ। यद्यपि, होन्डाले यामाहा म्याक्सी-स्कुटरको CVT भन्दा फरक छ-स्पीड गियरबक्स पाउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *