TVS Apache पाँच रंगमा उपलब्ध

TVS ले भर्खरै 2023 Apache RTR 160 4V देशमा नयाँ रङ योजनामा लन्च गरेको छ र कुल उपलब्ध पेन्ट विकल्पहरू पाँचमा पुगेको छ। सबैभन्दा नयाँ रङलाई पर्ल ह्वाइट भनिन्छ र यसलाई इन्धन ट्याङ्की र रातो पाङ्ग्रामा पनि रातो पट्टीसँग जोडिएको छ।

यसमा डुअल टोन सिट पनि रहेको छ जुन दोस्रो, म्याट ब्ल्याक कलर पनि आउँछ। र सेतो रंग योजना जस्तै, TVS ले पाङ्ग्राहरू र हाइलाइटहरूका लागि रातो संयोजन गरेको छ जसले स्पोर्टी किनारा थप्छ।

यसबाहेक, TVS Apache RTR 160 4V नाइट ब्ल्याक, मेटालिक ब्लू र रेसिङ रेड कलरमा उपलब्ध छ, जसमा सबै कालो पाङ्ग्रा र कालो सिट छन्। Apache RTR 160 4V लाई पावर गर्दै एक 159cc, एकल-सिलिन्डर इन्जिन हो जसले 17.40bhp र 14.73Nm टर्क आउट गर्छ। यसले यसलाई बजाज पल्सर N160, Suzuki Gixxer र Hero Xtreme 160R जस्ता मोटरसाइकलहरूसँग विवादमा राख्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *