रोयल इन्फिल्ड हिमालयन ६५० सीसी

रोयल इन्फिल्डले हाम्रो बजारमा २०२३ हिमालयन लन्च गर्ने घोषणा गरेको छ। मोटरसाइकलको पछिल्लो पुनरावृत्तिले अब तीनवटा नयाँ रङहरू समावेश गर्ने परिमार्जित कलर प्यालेटको साथमा सानो अपडेटहरू प्राप्त गर्दछ। यहाँ हामीले २०२३ को रोयल इन्फिल्ड हिमालयन भारतको सुरुवातका शीर्ष पाँच हाइलाइटहरू सूचीबद्ध गरेका छौं।

२०२३ को लागि, रोयल इन्फिल्डले हिमालयनमा तीनवटा नयाँ रङ थपेको छ र यो एडभेन्चर टुरर अब भारतीय बजारमा ६ रङमा उपलब्ध छ। रोयल इन्फिल्डले पनि फिचर सूची अपडेट गरेको छ र २०२३ रोयल एनफिल्ड हिमालयले USB चार्जिङ पोर्ट प्राप्त गरेको छ।

यसैबीच, अघिल्लो संस्करणबाट राखिएका सुविधाहरूमा हलोजन हेडलाइट, एलईडी टेललाइट, सेमी-डिजिटल इन्स्ट्रुमेन्ट क्लस्टर, डुअल च्यानल एबीएस र ट्रिपर नेभिगेसन प्रणाली समावेश छन्।

2023 रोयल एनफिल्ड हिमालयनका लागि मूल्यहरू 2,22,400 रुपैयाँबाट सुरु हुन्छ र तिनीहरू चयन गरिएको रङ विकल्पमा निर्भर हुन्छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *