TVS iQube इलेक्ट्रिक स्कुटर

TVS मोटर कम्पनीले नयाँ TVS iQube इलेक्ट्रिक स्कुटर शृङ्खला तीनवटा भेरियन्टमा लन्च गरेको घोषणा गरेको छ जुन उत्कृष्ट अन-रोड दायरा र व्यक्तिगत जडान भएको अनुभवले भरिएको छ। यो इलेक्ट्रिक स्कुटर टिभिएस iQube, iQube S र iQube ST गरी तीन भेरियन्टमा लन्च गरिएको छ। भेरियन्टहरू दायरा, भण्डारण, रंग र कनेक्टिभिटी सुविधाहरूको आधारमा भिन्न छन्। मूल्य INR 98,564 (अन-रोड, दिल्ली) मा सुरु हुन्छ।

नयाँ TVS iQube ले ७” TFT टचस्क्रिन र क्लिन UI, इन्फिनिटी थिम पर्सनलाइजेसन, भ्वाइस असिस्ट र TVS iQube एलेक्सा स्किलसेट, इन्ट्युटिभ म्युजिक प्लेयर कन्ट्रोल, OTA अपडेट, प्लग-एन्ड- द्रुत चार्जिङ जस्ता बौद्धिक जडान गरिएका सुविधाहरूको एक होस्ट प्रदान गर्दछ। चार्जर, सवारी साधनको स्वास्थ्य र सुरक्षा सूचनाहरू, मल्टिपल ब्लुटुथ र क्लाउड कनेक्टिभिटी विकल्पहरू, ३२ लिटर भण्डारण ठाउँ, र अन्य धेरैसँग खेल्नुहोस्।

TVS iQube आधार र S संस्करणमा TVS मोटर डिजाइन गरिएको ३.४ kWh को ब्याट्री स्पेसिफिकेशन छ। अर्कोतर्फ, शीर्ष-अफ-द-लाइन ST संस्करण TVS मोटर डिजाइन गरिएको 5.1 kWh ब्याट्री प्याक द्वारा संचालित छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *