Keeway K300N को समीक्षा

K300R सँगसँगै, Keeway ले भारतमा K300N लाई 300-400cc खण्डमा स्ट्रिट फाइटर अफरको रूपमा लन्च गर्‍यो। यो बाइक CFMoto 300NK सँग मिल्दोजुल्दो देखिन्छ र उक्त खण्डमा KTM 390 Duke, BMW G 310 R, र थपसँग प्रतिस्पर्धा गर्छ।

K300N को डिजाइन अद्वितीय र आकर्षक छ। यसले बाइकको पक्षमा काम गर्छ र जो कोहीले K300N किन्ने कारणहरू मध्ये एक हुन सक्छ। लो-स्लङ्ग एलईडी हेडलाइट, मस्कुलर बडीवर्क, कम्प्याक्ट अनुपात र समग्र स्टाइल आकर्षक छन्। युवा खरीददारहरूले यसको कदर गर्नेछन्।

फिट फिनिश, बिल्ड क्वालिटी, प्यानल ग्याप्स, र वेल्ड क्वालिटी पनि मार्क सम्म छ र चिन्ता लिनु पर्ने एकदमै कम छ। यद्यपि, हर्न र सूचक स्विचहरू सञ्चालन गर्न राइडरले आफ्नो आँखा सडकबाट हटाउनु पर्ने तरिकामा राखिएको छ। त्यसैले, असुविधा थप्छ। K300N ले K300R जस्तै उही इन्जिन प्रयोग गर्दछ – 292.4cc सिंगल- सिलिन्डर लिक्विड-कूल्ड इन्जिनले 27.5bhp र 25Nm तार्क दिन्छ। यो छ- स्पीड गियरबक्समा जोडिएको छ र ट्रेलिस फ्रेममा बसाइएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *