हुन्डाई भेन्यू फेसलिफ्ट सार्वजनिक

हुन्डाई भेन्यु सन् २०१९ मा भारतमा पहिलो पटक लन्च गरिएको थियो,चाँडै ध्यानाकर्षण गर्दै भेन्यु चाँडै नै भारत र नेपालमा पनि सबैभन्दा बढी खोजिने साना एसयूभीहरूमध्ये एक बन्यो।

अब हुन्डाईले ३ वर्षपछि पहिलो पटक भेन्युलाई मिड साइकल अपडेट दिएको छ । Hyundai ले भारतमा 2022 भेन्यु लन्च गरेको छ जसको परिचयात्मक मूल्य INR 7.53 लाख बाट सुरु भएको छ र टर्बो-पेट्रोल DCT भेरियन्टको लागि INR 12.57 लाख सम्म जान्छ। बुकिङहरू भइरहेका छन् र हुण्डाईले केही भेरियन्टहरूको प्रतीक्षा अवधि पहिले नै १६ हप्ता पुगेको बताएको छ।

पहिले समानताहरू बाहिर निकालौं। 2022 भेन्यु उही 83hp, 1.2-लिटर पेट्रोल, 120hp, 1.0-लिटर टर्बो पेट्रोल, र 100hp, 1.5-लिटर डिजेल द्वारा संचालित हुन जारी छ। तर यस पटक उच्च भेरियन्टहरूले अब ड्राइभ मोडहरू, इको, सामान्य र खेलहरू प्राप्त गर्नेछन्, र केन्द्र कन्सोलमा नयाँ रोटरी डायलको साथ पहुँच गर्न सकिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *