ओएलएले इलेक्ट्रिक कारहरू सार्वजनिक गर्यो

भारतीय EV स्टार्टअप OLA इलेक्ट्रिकले आफ्नो आगामी प्रिमियम इलेक्ट्रिक कारको टिजर भिडियो जारी गरेको छ। ओला इलेक्ट्रिकले पहिले नै घोषणा गरिसकेको छ कि कम्पनीले भारत-केन्द्रित उत्पादनको साथ इलेक्ट्रिक चार-पाङ्ग्रे सवारी खण्डमा प्रवेश गर्ने योजना बनाएको छ।

कम्पनीले विद्युतीय स्कुटर ओला एस १ बिक्री गरिरहेको छ जसलाई खरिदकर्ताबाट सकारात्मक प्रतिक्रिया आएको छ । आधिकारिक टिजरले खुलासा गरेको छ कि पहिलो ओला इलेक्ट्रिक कार कम स्लङ्ग स्पोर्टी सेडान हुनेछ। इलेक्ट्रिक सेडानमा कूप रूफलाइन र आधुनिक डिजाइन भाषा छ। अन्य दुई इलेक्ट्रिक SUV/कूप र ह्याचब्याक हुन सक्छन्।

ओला इलेक्ट्रिक सेडान उत्पादन 2023 को दोस्रो छमाहीमा सुरु हुने सम्भावना छ। यो आशा गरिएको छ कि Ola इलेक्ट्रिक सेडान लगभग 70-80kWh को ठूलो ब्याट्री प्याकको साथ आउनेछ, जसले लामो- दायरा प्रस्ताव गर्न सक्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *