एप्पलको नेक्स्ट जेनेरेशन कारप्लेको घोषणा

WWDC 2022 मा एप्पलले CarPlay को “नेक्स्ट जेनरेशन” घोषणा गर्‍यो। नयाँ CarPlay अनुभवले गेज क्लस्टर सहित अझ धेरै स्क्रिनहरूलाई समर्थन गर्नेछ, र थप जानकारी प्रदान गर्दछ।

एप्पलले नयाँ इन्टरफेस देखायो जसले कारप्लेलाई गाडी प्रणाली र स्क्रिनहरू, ड्यासबोर्ड र ड्राइभर डिस्प्लेहरू सहित पूर्ण रूपमा एकीकृत गर्न सक्छ। यसले सम्भवतः हामीले एप्पलको आफ्नै वाहन प्लेटफर्ममा देखाउने अपेक्षा गरेको कुनै संस्करणको पूर्वावलोकन गर्दछ, जुन जुनसुकै रूपले अन्ततः लिन्छ, जुन लामो समयदेखि विकासमा रहेको अफवाह थियो।

CarPlay प्रयोगकर्ताहरूले धेरै एप्पल देखिने विजेट डिजाइनको साथ उपकरण प्यानलमा देखेका कुराहरू बदल्न सक्षम हुनेछन्।
प्रयोगकर्ताहरूले यात्रा जानकारी थप्न, कारमा मौसम नियन्त्रण गर्न, मौसम हेर्न, अद्यावधिक नेभिगेसन जानकारी, इन्धन, र ब्याट्री स्तरहरू, र थप हेर्नुहोस्। यसले विभिन्न स्क्रिन साइजहरूमा अनुकूलन गर्न सक्छ र केन्द्र स्क्रिनमा आईप्याड भएको सम्झना दिलाउने सबै नयाँ इन्टरफेस छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *