BMW X1 र All-Electric iX1 SUVs सार्वजनिक

BMW ले तेस्रो जेन X1 र All-electric iX1 को विश्वव्यापी बजारको लागि अनावरण गरेको छ। नयाँ X1 ले नयाँ विशिष्ट डिजाइन, बढेको विशिष्टता र पावरट्रेन विकल्पहरूको विस्तृत दायरा समावेश गर्दछ।

नयाँ फ्रन्ट एन्ड डिजाइनको केन्द्रमा ठूलो, लगभग वर्गाकार BMW किडनी ग्रिल छ, यसको कन्टोरिङ त्रि-आयामिक क्रोम वरिपरि हाइलाइट गरिएको छ। साइड प्रोफाइल chunkier व्हील आर्च र फ्लश ढोका ह्यान्डलहरू द्वारा विशेषता छ। पछाडि, तेर्सो रेखाहरू, साँघुरो पछाडिको झ्याल र फ्लेर्ड व्हील आर्चहरूले शरीरको चौडाइलाई जोड दिन्छ।

नयाँ BMW X1 यसको पूर्ववर्ती भन्दा ठूलो छ – लम्बाइमा 53mm 4,500mm, चौडाइ 24mm 1,845mm र 44mm उचाई 1,642mm सम्म। यसको ह्वीलबेस 2,692mm, पहिले भन्दा 22mm लामो छ, जबकि यसको ट्र्याक चौडाइ 31mm ले अगाडि 1,592mm र पछाडि 1,593mm बढेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *