हुन्डाई भेन्युले तीन वर्षमा ३ लाख बिक्रीको माइलस्टोन पार गरेको छ

हुन्डाई मोटर इन्डियाको भेन्यू कम्प्याक्ट एसयूभीले भारतीय बजारमा ३ लाख बिक्रीको अंक पार गरेको छ । कम्पनीले यो मोडललाई सन् २०१९ मा भारतमा पहिलो पटक ल्याएको थियो। सन् २०२१ मा नै यो मोडलले १.०८ लाख युनिट बिक्री गरेको थियो।

भारतीय बजारमा, हुन्डाई भेन्यु १.२ लिटर प्राकृतिक पेट्रोल इन्जिन, १.० लिटर टर्बो पेट्रोल इन्जिन र १.५ लिटर डिजेल युनिट बीचको छनोटमा उपलब्ध छ। 1.2-लिटर युनिटमा प्रस्तावमा 115 Nm संग 82 bhp छ र पाँच-स्पीड म्यानुअल गियरबक्स मात्र आउँछ। अर्कोतर्फ, १.०-लिटर टर्बोले प्रस्तावमा १७२ एनएमको साथ ११८ बीएचपी पावर दिन्छ।

यो पावरट्रेन सिक्स स्पीड म्यानुअल गियरबक्स, सेभेन स्पीड डीसीटी अटोमेटिक युनिट वा आईएमटी युनिटसँग उपलब्ध हुन सक्छ। त्यसैगरी, हुण्डाई भेन्यु डिजेल, जसले ९९ बीएचपी र २४० एनएमको शक्ति प्रदान गर्छ, छ स्पीड म्यानुअल गियरबक्सको साथ आउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *