हुन्डाई एन भिजन 74

हुन्डाई मोटरको उच्च कार्यसम्पादन एन सब-ब्रान्डले दुई उच्च प्रदर्शन अवधारणाहरू – RN22e र N Vision 74 प्रिमियर गरेको छ।

जबकि RN22e ले Ioniq 6 को बडी डिजाइनको साथ Hyundai को इलेक्ट्रिक-ग्लोबल मोड्युलर प्लेटफर्म (E-GMP) प्रयोग गर्दछ, N Vision 74 Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo र Hyundai Pony कन्सेप्ट दुवैबाट प्रेरित एक उच्च-कार्यक्षमता हाइड्रोजन फ्युल सेल हाइब्रिड मोडेल हो।

1974. यी दुई ‘रोलिङ ल्याब’ अवधारणाहरूले हुन्डाई मोटरको शून्य उत्सर्जन भविष्यमा नेता बन्ने महत्वाकांक्षा देखाउँछन्।

N Vision 74 ले 1974 Pony Coupe अवधारणाबाट गतिशील अनुपातित प्रोफाइल र अद्वितीय B स्तम्भ प्राप्त गर्दछ। भित्री भागमा, यो डिजिटल क्लस्टर र एनालग बटनहरू जस्ता सम्पदा तत्वहरू र आधुनिक डिजाइनको मिश्रणको साथ चालक-केन्द्रित ककपिटले सुसज्जित छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *