BMW G 310 RR

BMW Motorrad ले G 310 RR भारतमा INR 2.85 लाख (एक्स-शोरूम) को मूल्यमा लन्च गरेको छ।

BMW G 310 RR दुई संस्करणहरूमा उपलब्ध हुनेछ – मानक र शैली खेल। यो G 310 R र G 310 GS पछि 310 श्रृंखलाबाट Bavarian निर्माताको तेस्रो मोडेल हो। त्यस्तै, यो TVS मोटर कम्पनी – BMW Motorrad साझेदारी अन्तर्गत सह-विकास हुने चौथो उत्पादन हो, अन्य तीनहरू TVS Apache RR 310, BMW G 310 R, र G 310 GS हुन्।

TVS Apache RR 310 मा आधारित BMW G 310 RR ले समान डिजाइन तत्व, सुविधाहरू र पावरट्रेन पनि पाउँछ। BMW G 310 RR, तथापि, BMW- विशेष रङहरू र ब्याजिङहरू प्राप्त गर्दछ। अगाडिको स्प्लिट हेडल्याम्पदेखि टेल ल्याम्पमा बुल हर्न स्टाइल एलईडी एलिमेन्टहरू सबै Apache RR 310 बाट अगाडि बढाइएको छ। यद्यपि ऊर्ध्वाधर 5-इन्च TFT इन्स्ट्रुमेन्ट कन्सोल उस्तै छ, यसले एक परिमार्जन अपरेटिङ सिस्टम पाउँछ। तर ब्लुटुथ जडानमा छुटेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *