२०२३ टोयोटा इनोभा क्रिस्टा बेस भेरियन्ट डिलरहरूमा आइपुग्यो

२०२३ टोयोटा इनोभा क्रिस्टा चाँडै लन्च हुने अपेक्षा गरिएको छ।

यसको आधिकारिक मूल्य घोषणा हुनु अघि, MPV को बेस भेरियन्ट अब विदेशका स्थानीय डिलरशिपहरूमा आइपुगेको छ।

नयाँ इनोभा क्रिस्टाको बाहिरी भागमा हलोजन हेडल्याम्प, फग लाइट, अल-ब्ल्याक ग्रिल, नयाँ फ्रन्ट बम्पर, ह्वील कभरसहितको स्टिल ह्वील, र्‍यापराउन्ड हलोजन टेल लाइट, हाई माउन्टेड स्टप ल्याम्प, टेल लाइटको बीचमा कालो इन्सर्ट, रियर वाइपर र वासर र बडी-रंगको ढोका ह्यान्डलहरू छन्।

भित्र, मोडेल थ्री-स्पोक स्टेयरिङ ह्वील, फेब्रिक अपहोल्स्ट्री, पावर विन्डोज, इलेक्ट्रिकली एडजस्टेबल ओआरभीएम, डिजिटल एमआईडी, ड्राइभ मोड, टिल्ट र टेलिस्कोपिकली एडजस्टेबल स्टेयरिङ र एडजस्टेबल हेडरेस्टले सुसज्जित छन्।

टोयोटा इनोभा क्रिस्टामा २.४ लिटर डिजेल इन्जिन पनि छ जसले १४८ बीएचपीको आउटपुट र ३४३ एनएमको टर्क जेनेरेट गर्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *