फक्सवागन टिकटकमा सामेल भयो

फक्सवागन समूहले लोकप्रिय भिडियो प्लेटफर्म टिकटकमा डेब्यू गरेको छ। अटो निर्माताले आफ्नो नयाँ अटो रणनीतिलाई प्रवर्द्धन गर्न यो कदम चालेको हो ।

“हामी कारको इतिहासमा सबैभन्दा ठूलो परिवर्तनको अनुभव गर्दैछौं। यसको मतलब नयाँ व्यापार क्षेत्र र अवरोध हो। नयाँ अटोमा विश्वास प्रवर्द्धन गर्न, हामी डिजिटल, पर्यावरण-सचेत जेनेरेसन जेडमा पुग्न चाहन्छौं।,” माइकल मान्स्के बताउँछन्।

TikTok मा देखा परेर, समूह बढ्दो रूपमा स्वामित्वमा रहेको सामग्रीको प्रदायक बनिरहेको छ। फोक्सवागनको लागि मुख्य फोकस प्रामाणिकता हो: भिडियोहरूले टिकटक सिर्जनाकर्ताहरूको रूपमा कर्मचारीहरूमा केन्द्रित हुनेछन्।

VW Group ले अन्तर्राष्ट्रिय अनलाइन प्लेटफर्महरूमा निरन्तर आफ्नो उपस्थिति विस्तार गर्दैछ र आफ्ना लक्षित समूहहरूसँग प्रत्यक्ष अन्तरक्रिया बढाउँदैछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *