जगुआर ल्याण्ड रोभर भारतको मनसुन सेवा शिविर

जगुआर ल्यान्ड रोभर इन्डियाले आफ्ना ग्राहकहरुका लागि वार्षिक मनसुन सेवा शिविरको मिति घोषणा गरेको छ ।

जगुआर ल्याण्ड रोभर मनसुन सेवा शिविर १४ देखि १८ जुनसम्म देशका सबै आधिकारिक डिलरहरूमा आयोजना हुनेछ। ग्राहकहरूले नि:शुल्क सवारी जाँच र ब्रान्डेड सामान, सहायक सामग्री र मूल्य अभिवृद्धि सेवाहरूमा विशेष प्रस्तावहरूबाट लाभ उठाउन सक्छन्।

सबै सवारी साधनहरू उच्च प्रशिक्षित जगुआर र ल्यान्ड रोभर प्राविधिकहरूद्वारा उपस्थित हुनेछन् र आवश्यक भएमा जगुआर र ल्यान्ड रोभर वास्तविक पार्ट्सहरूको आश्वासन प्राप्त गर्नेछन्।

मनसुन सिजनमा प्रत्येक यात्रालाई सुरक्षित बनाउनको लागि, जगुआर ल्याण्ड रोभर मनसुन सेवा शिविरले निःशुल्क 32-बिन्दु इलेक्ट्रोनिक सवारी साधन स्वास्थ्य जाँच, ब्रेक र वाइपर जाँच, टायर र फ्लुइड स्तर जाँच, साथै व्यापक रूपमा प्रदान गर्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *