सुरक्षाका लागि हुण्डाईको $५१.६ मिलियन परियोजना

Hyundai Motor America र Hyundai America Technical Centre, Inc., (HATCI) ले मिलेर नयाँ सुरक्षा परीक्षण र अनुसन्धान प्रयोगशाला (STIL) को लागि $५१.६ मिलियनको विस्तार परियोजना एक ग्राउन्डब्रेकिङ समारोहमा मनायो। समारोहमा नयाँ सुरक्षा प्रयोगशालाका फाइदाहरू प्रकाश पारिएको थियो।

नयाँ सुविधाले हुन्डाईको विद्यमान सुरक्षा परीक्षण र विश्लेषणलाई थप वृद्धि गर्नेछ। यसमा फिल्ड दुर्घटना अनुसन्धान प्रयोगशाला, उच्च भोल्टेज ब्याट्री प्रयोगशाला, फोरेन्सिक प्रयोगशाला, ५०० मिटर ट्र्याक र सवारीसाधन डाइनामिक्स एरिया प्याड हुनेछ।

भवन विस्तारको वास्तु डिजाइन र निर्माणका लागि आईबीआई समूह र बीसीसीजी छनोट गरिएको छ । यो लगानी हुन्डाईको सवारीसाधन क्षेत्रका समस्याहरू पहिचान गर्न, दुर्घटना हुनबाट रोक्न र यात्रुहरूलाई सुरक्षित राख्नमा सुरक्षा प्रतिबद्धता बढाउनमा केन्द्रित छ।

Hyundai ले आफ्नो ह्यान्ड्स-अन सुरक्षा मूल्याङ्कन प्रक्रियाहरू बृद्धि गर्ने मूल्य र महत्त्वलाई मान्यता दिन्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *