रेनोल्ट किगरको ५०,००० उत्पादन माइलस्टोन

रेनो किगरले भारतमा ५०,००० उत्पादनको कोसेढुङ्गा हासिल गरेको छ । ब्रान्डको चेन्नई प्लान्टबाट कारको ५०,००० औं युनिट रोल आउट भयो। यस अवसरलाई मनाउन रेनो इन्डियाले किगर दायराका लागि नयाँ स्टेल्थ ब्ल्याक कलर ल्याएको छ ।

रेनो किगरको टर्बो दायरामा नयाँ टेलगेट क्रोम इन्सर्ट, फ्रन्ट स्किड प्लेट, टर्बो डोर डेकल्स र रेड ह्वील क्याप्ससहित ४०.६४ सेन्टीमिटर डायमण्ड कट एलोय ह्वीलहरू छन्, जसले बाहिरी भागलाई अझ आकर्षक र स्पोर्टी बनाउँछ।

थप रूपमा, रेनो किगर दायरा अब नयाँ रंग विकल्पमा उपलब्ध हुनेछ – RXT (0) मा स्टेल्थ ब्ल्याक र दुबै इन्जिन विकल्पहरूमा RXZ भेरियन्टहरू। कारले चारवटा डुअल टोन संयोजनको विकल्पसहित सात आकर्षक रङहरू प्रदान गर्दै उत्कृष्ट श्रेणीको कलर दायरा प्रदान गर्दछ।

Renault Kiger कम्प्याक्ट SUV खण्डमा लागत प्रभावकारी मर्मतसम्भार सहितको सबैभन्दा किफायती प्रस्तावहरू मध्ये एक हो। यसले भारतीय बजारमा यसको सफलतालाई हाइलाइट गर्दै कम्प्याक्ट एसयूभी श्रेणीमा धेरै अवार्डहरू प्राप्त गरेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *