निसानलाई आफ्नो महत्वाकांक्षातर्फ लैजाने नयाँ नेतृत्व

निसान इण्डियाले मोहन विल्सनलाई भारतीय बजारका लागि व्यापार परिवर्तनका लागि मार्केटिङ, उत्पादन र ग्राहक अनुभव निर्देशक नियुक्त गरेको छ। श्रीराम पद्मनाभनको स्थानमा मोहन विल्सनले प्रभावकारी भूमिका सम्हाल्नेछन्।

मोहनले ब्रान्ड निर्माण, मार्ककम, उत्पादन मार्केटिङ, ग्राहक अनुभव, कर्पोरेट रणनीति र डाटा-संचालित मार्केटिङका ​​क्षेत्रमा विशेषज्ञताका साथ बिक्री र मार्केटिङमा २० वर्षभन्दा बढीको क्रस-फंक्शनल अनुभवका साथ जापान, हङकङ, जर्मनी र भारतका भौगोलिक क्षेत्रमा काम गरेका छन्।

यसअघि, मोहन जापानको ग्लोबल मुख्यालयमा निसान मोटर कर्पोरेशनको प्रिमियम कार ब्रान्ड INFINITI मा ग्लोबल मार्केटिङ प्लानिङका प्रमुख थिए र INFINITI को लागि विश्वव्यापी रूपमा नयाँ QX60 र QX55 को साथमा नयाँ मोडल लन्च परिचयहरूको एक हिस्सा थिए।

मोहन विल्सनले आफ्नो भूमिकामा निसान मोटर इन्डियाका प्रबन्ध निर्देशक राकेश श्रीवास्तवलाई रिपोर्ट गर्नेछन् र चेन्नईमा आधारित हुनेछन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *