७ दिन लामो रेनोल्ट मनसुन क्याम्प

रेनो इन्डियाले आफ्ना ग्राहकहरुका लागि ७ दिने रेनो मनसुन क्याम्पको विवरण सार्वजनिक गरेको छ। शिविर देशभरका सबै डिलरसिपमा सञ्चालन हुनेछ ।

मनसुनको समयमा रेनो कारहरूको समस्यामुक्त अनुभव र इष्टतम प्रदर्शन प्रदान गर्ने उद्देश्यले, रेनो मनसुन क्याम्प डिलरशिपहरूमा सरसफाइ र सरसफाइका मापदण्डहरू कायम गरी सुरक्षा मापदण्डहरूको पालना गरी आयोजना गरिनेछ।

७ दिने मनसुन सर्भिस क्याम्प ८ देखि १४ जुलाई सम्म चल्नेछ र रेनो मालिकहरूलाई कम्पनीले तोकेको दिशानिर्देश अनुसार नि:शुल्क कार चेकअप गराउने छ र राम्रोसँग कारका सबै मुख्य कार्यहरूको विस्तृत परीक्षण गर्न सक्षम हुनेछ।

नि:शुल्क कार धुने र व्यापक कार चेकअप लगायतका सेवाहरूको विस्तृत दायराका अतिरिक्त, रेनो मनसुन क्याम्पले ग्राहकहरूलाई चयन गरिएका पार्ट्स र एसेसरिजहरूमा छुट, रोड साइड असिस्टेन्स र विस्तारित वारेन्टी जस्ता विशेष फाइदाहरू प्रदान गर्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *