नयाँ Audi A8 L लन्च गरियो

३४० एचपी उत्पादन गर्ने ३.०L TFSI इन्जिनद्वारा सञ्चालित, नयाँ Audi A8 L भारतमा लन्च गरिएको छ।

जर्मन ब्रान्डको फ्ल्यागशिप सेडान सेलिब्रेसन एडिसन र टेक्नोलोजी गरी २ भेरियन्टमा ल्याइएको छ ।

नयाँ Audi A8 L नयाँ डायनामिक डिजिटल म्याट्रिक्स हेडल्याम्पको एक सेटको साथ उज्यालो अडी लोगो र प्रवेश/निकासका लागि चयन गर्न मिल्ने एनिमेटेड प्रक्षेपणहरूका साथ आउँछ। सेडानमा क्रोम एङ्गल्स र क्रोम डिटेलिङसहित फराकिलो र स्पोर्टियर सिंगल-फ्रेम ग्रिल पनि छ।

भित्री भागमा, नयाँ Audi A8 L मा वाल्कोना छालाको सिट अपहोल्स्ट्री, टच र ह्याप्टिक फिडब्याक सहितको MMI नेभिगेसन प्लस, हेड-अप डिस्प्ले र अडी भर्चुअल ककपिट, अडी स्मार्टफोन इन्टरफेस र ४ जोन एयर कन्डिसन रहेको छ।

अन्य भित्री सुविधाहरूमा ३० रङसहितको एम्बियन्ट लाइटिङ, ब्याङ र ओलुफसेन एडभान्स्ड साउन्ड सिस्टम समावेश छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *