स्कोडा कुशाक मोन्टे कार्लो संस्करण

पोष्ट अफिस स्टुडियोले भारतीय बजारमा ब्रान्डको नवीनतम प्रस्ताव कुशाक मोन्टे कार्लो संस्करणको लागि डिजिटल लन्च भिडियो सिर्जना गर्न स्कोडा इन्डियासँग सहकार्य गरेको छ। नयाँ मध्यम आकारको SUV यसको एनिमेटेड लन्च भिडियोमा धेरै वास्तविक देखिन्छ।

पछिल्लो स्कोडा कुशाक मोन्टे कार्लो संस्करणको विशेषताहरू प्रकट गर्न र विस्तार गर्न, पोष्ट अफिस स्टुडियोको बहु-प्रतिभाशाली टोलीले सामान्यबाट बाटोहरू तोड्ने आकर्षक र मनमोहक डिजिटल फिल्मको अवधारणालाई परिकल्पना गरेको छ।

वास्तवमा, तिनीहरूले डिजिटल लन्च भिडियो सिर्जना गर्न पूरै 3D CGI (कम्प्युटर उत्पन्न इमेजरी) मार्ग लिएर परम्परागत रचनात्मक सीमाहरू बाहिर जाने छनौट गरे।

यस प्रविधिको प्रयोग गरेर, चलचित्रले प्रभावकारी र अभिनव रूपमा नवीनतम संस्करणद्वारा मूर्त रूप र शैलीलाई प्रभावकारी रूपमा सञ्चार गर्दछ। यसबाहेक, कार सुविधाहरू थप जोड दिनको लागि, PO टोलीले एक न्यूनतम डिजाइन भाषा दृष्टिकोण र पृष्ठभूमिको लागि थोरै गैर- पारंपरिक रङ प्यालेट प्रयोग गर्यो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *