निसान इन्डियाले एक मिलियन कार निर्यात गर्‍यो

भारतमा बनेका १० लाख निसान कार विश्वका अन्य देशमा निकासी भएका छन् । कम्पनीले भर्खरै यो महत्वपूर्ण कोसेढुङ्गा हासिल गरेको छ र निसान इन्डियाले निसान म्याग्नाइट कार निर्यात गर्ने १०८ देशहरु मध्ये एकमा रहेको १० लाखौं गाडी हो।

कोसेढुङ्गामा टिप्पणी गर्दै फ्रान्क टोरेसले भने, “भारतबाट विश्वमा निर्यात भएको हाम्रो १० लाखौं निसान गाडीको उत्सव मनाउन पाउँदा हामी गर्व गर्छौं। निसान इन्डिया पूर्ण रूपमा निर्मित कारहरूको निर्यात र पार्टपुर्जा आपूर्तिका लागि प्रमुख केन्द्र हो।

हामी यस महान उपलब्धिको लागि संलग्न हाम्रा सबै टोलीहरूलाई बधाई दिन चाहन्छौं र पोर्ट अधिकारीहरू र संघ र तमिलनाडु सरकारलाई उनीहरूको निरन्तर सहयोगको लागि हृदयदेखि धन्यवाद दिन चाहन्छौं।”

निशान इन्डियाले चेन्नईको कामराजर पोर्ट लिमिटेडबाट मध्यपूर्वी देशहरू, युरोप, ल्याटिन अमेरिका, न्यूजिल्याण्ड, अष्ट्रेलिया, दक्षिण-पूर्वी एसिया, सार्क देशहरू र उप सहारा र अफ्रिकालगायत विभिन्न क्षेत्रहरूमा सवारीसाधन निर्यात गरेको छ।

हालैका वर्षहरूमा, निसान इन्डियाले आफ्नो प्राथमिक निर्यात बजार युरोपबाट साउदी अरेबिया, संयुक्त अरब इमिरेट्स, ओमान, कतार, बहराइन र कुवेत जस्ता मध्य पूर्व क्षेत्रहरूमा हस्तान्तरण गरेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *