रोल्स रोयस स्पेक्टरको दोस्रो परीक्षण चरण सुरु

यस वर्षको सुरुमा, स्वीडेनको Arjeplog मा रहेको बेस्पोक परीक्षण सुविधामा – Specter ले एउटा अन्तिम विद्यालयमा पहिलो ‘पाठ’ प्राप्त गर्‍यो जुन मोटर कारलाई रोल्स-रोयस जस्तो व्यवहार र प्रतिक्रिया कसरी गर्ने भनेर सिकाउन डिजाइन गरिएको हो।

विगतका महिनाहरूमा, मार्कको परीक्षण र विकास इन्जिनियरहरूले आफ्नो फोकस चरम अवस्थाबाट थप औपचारिक छानबिनमा सारेका छन् जुन मोटर कारको दैनिक प्रयोगलाई प्रतिबिम्बित गर्दछ।

यसको आध्यात्मिक उत्तराधिकारी, फ्यान्टम कूपे, यो इलेक्ट्रिक सुपर कुपे पहिलो सबै इलेक्ट्रिक सुपर-लक्जरी मोटर कार हुनेछ। फ्रेन्च रिभिएरा र यसका सडकहरूले स्पेक्ट्रका ग्राहकहरूबाट प्राविधिक तटीय कोर्निचहरूदेखि छिटो भित्री क्यारिजवेहरू सम्मको माग गरिने अवस्थाहरूको एक उत्तम संयोजन प्रस्तुत गर्दछ।

Spectre को 2.5 मिलियन किलोमिटर विश्वव्यापी परीक्षण कार्यक्रमको एक महत्वपूर्ण भाग बनाउँदै, जम्मा 625,000 किलोमिटर फ्रान्सेली कोट डी’अजुरमा र वरपर चलाइनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *