प्रयोग गरिएका लक्जरी कारहरूको माग बढ्दै

OLX Autos ले आफ्नो प्लेटफर्ममा लक्जरी कारहरूको आपूर्ति र माग दुवैमा तीव्र वृद्धि भएको रिपोर्ट गरेको छ।

पूर्व-स्वामित्व भएको कार बजार नयाँ कार बजार (10%) भन्दा छिटो (15%) बढिरहेको छ। OLX Autos र CRISIL द्वारा गरिएको अध्ययन अनुसार, CAGR को, प्रयोग गरिएको कारको भोल्युम FY’26 सम्ममा नयाँ कार बजारको तुलनामा 1.5 गुणा बढी हुने तयारीमा छ।

टियर १ र टियर २ सहरहरूमा समग्र भोल्युमको सन्दर्भमा, BMW निरन्तर मागमा छ, र सबैभन्दा लोकप्रिय पूर्व-स्वामित्व भएको लक्जरी कार ब्रान्ड हो।

टियर I र टियर II सहरहरूमा – मागको बृद्धि अल्ट्रा-लक्जरी ब्रान्डहरूले (वर्षको आधारमा) मा नेतृत्व गरेको थियो। टियर 1 शहरहरूमा माग 21% संग पोर्शको नेतृत्वमा थियो, त्यसपछि अडी 11%, BMW 9% र मर्सिडीज बेन्ज 5% ले पछि थियो, जबकि टियर 2 शहरहरूमा माग 17% मा पोर्श को नेतृत्व मा थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *