मर्सिडीज एकीकृत एएमजी प्रदर्शन केन्द्र खुल्यो

Mercedes-Benz ले लक्जरी र प्रदर्शन कारहरूको लागि प्रमुख उदीयमान बजारहरू मध्ये एक – अहमदाबादमा देशको पहिलो ‘Integrated AMG Performance Center MAR2020’ आउटलेटको उद्घाटन गरेको छ। एएमजी प्रदर्शन केन्द्र रणनीतिक रूपमा थलतेज शहरको प्राइम लोकेलमा अवस्थित छ।

नयाँ एकीकृत एएमजी प्रदर्शन केन्द्रले अहमदाबादका प्रदर्शन मोटरिङ उत्साहीहरूलाई विशेष र अनुकूलित मर्सिडीज-एएमजी ब्रान्ड अनुभव प्रदान गर्नेछ। विलासी र इमर्सिभ ब्रान्ड अनुभव प्रदान गर्दै, AMG प्रदर्शन केन्द्रले MAR2020 ढाँचालाई एकीकृत गर्दछ, मर्सिडीज-बेन्जको आधुनिक खुद्रा ढाँचा, डिजाइन, वास्तुकला, ग्राहक, उन्मुख प्रक्रियाहरू, र डिजिटल संवर्द्धनका चार स्तम्भहरूमा आधारित छ।

एकीकृत AMG प्रदर्शन केन्द्रले भारतको पहिलो समर्पित MAR2020 EQ डिस्प्ले, मर्सिडीज-बेन्जको EV उप ब्रान्डलाई पनि चिन्ह लगाउँछ, जसले यसको भावी लक्जरी EV पोर्टफोलियोलाई हाइलाइट गर्दछ। यस एएमजी प्रदर्शन केन्द्रको साथ, मर्सिडीज-बेन्ज भारतसँग अब देशमा दिल्ली, मुम्बई, बैंगलोर, हैदरावाद र अहमदाबादमा अवस्थित पाँचवटा एएमजी प्रदर्शन केन्द्रहरू छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *