Virtus VW सदस्यता र लीजिङ कार्यक्रमहरू अन्तर्गत उपलब्ध छ

VW ले घोषणा गरेको छ कि यसले नयाँ Virtus आफ्नो सदस्यता र भाडामा दिने कार्यक्रमहरू अन्तर्गत प्रदान गरिरहेको छ। यसले ग्राहकहरूलाई केवल एक महिनाको सुरक्षा निक्षेप र अग्रिम भाडामा सेडानको स्वामित्व लिन अनुमति दिनेछ।

बजारहरूमा सुरक्षित र किफायती व्यक्तिगत गतिशीलता विकल्पहरूको आवश्यकतामा उल्लेखनीय वृद्धिसँगै, गतिशील स्वामित्व मोडेलहरूको बढ्दो माग छ। खरीददारहरूले वैकल्पिक तरिकाहरू र लचिलो समाधानहरू खोजिरहेका छन् जसले उनीहरूलाई उनीहरूको प्रयोगको आधारमा किफायती दरहरूमा गाडी प्राप्त गर्न सक्षम पार्छ।

Omni- च्यानल गतिशीलता समाधानहरू सम्भावित ग्राहकहरूका लागि उत्कृष्ट अवसर हो जसमा पहिलो पटक खरिदकर्ताहरू, कर्पोरेटहरू र उद्यमीहरू समावेश छन् जसले सदस्यता स्वामित्व मोडेल मार्फत महत्वाकांक्षी जर्मन-इन्जिनियर उत्पादनहरू स्वामित्व लिन चाहन्छन्।

सदस्यता र पावर लीज मोडेल फक्सवागन Virtus र Taigun मा प्रस्ताव गरिएको छ जसले ग्राहकहरूलाई उनीहरूको जीवन शैलीमा उपयुक्त हुने बहु स्वामित्व विकल्पहरू प्रदान गर्दछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *