अशोक लेल्याण्डले टिपर ट्रक लन्च गरेको छ

अशोक लेल्याण्डले भारतमा AVTR 4825 टिपर ट्रक ल्याएको छ। यो एच- सिरिज इन्जिनद्वारा संचालित छ।

AVTR भारतको पहिलो मोड्युलर ट्रक प्लेटफर्म हो जसले 19T देखि 55T GVW ट्रकहरू सम्मको सम्पूर्ण दायरा प्रदान गर्दछ। बहुमुखी अशोक लेल्याण्ड AVTR 4825 टिपर ट्रकहरूमा केबिन र टिपर लोड बडी विकल्पहरू छन् जसबाट ग्राहकले तिनीहरूको सही सञ्चालनहरू अनुरूप छनौट गर्न सक्छन्।

यो 250hp H-श्रृंखला 4V 6-सिलिन्डर इन्जिन द्वारा संचालित i-Gen6 टेक्नोलोजीको साथ छ जसले प्रतिस्पर्धाको तुलनामा स्वामित्वको समग्र कम लागत सुनिश्चित गर्दै इन्जिनको कार्यसम्पादन र स्थायित्व बढाउँछ।

उत्कृष्ट ड्राइभबिलिटी, सवारी आराम, विश्वसनीयता र असभ्य भू- भागहरूमा छिटो टर्नअराउन्ड समयले निरन्तर लामो दुरीमा छिटो गतिमा थप भार सुनिश्चित गर्दछ। यसले उच्च उत्पादकता, राम्रो परिचालन अर्थव्यवस्था र फ्लीट अप्टिमाइजेसनमा पुर्‍याउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *