स्कोडा भारतको नयाँ मार्केटिङ निर्देशक – Petr Solc

Skoda India ले Petr Solc लाई आफ्नो नयाँ निर्देशक – बिक्री र मार्केटिङको लागि नियुक्त गरेको छ। उनले ज्याक होलिसको उत्तराधिकारी हुन् जसले भोक्सवागन समूह भित्र अर्को भूमिका लिनेछन्।

Liberec मा प्राविधिक विश्वविद्यालयबाट अर्थशास्त्रमा स्नातकोत्तर गरेपछि, Petr Solc ले 2005 मा स्कोडामा आफ्नो क्यारियर सुरु गरे। उत्तरी युरोप क्षेत्रमा विभिन्न बिक्री प्रबन्धक पदहरू धारण गरेपछि, उहाँ 2013 मा फक्सवागन समूह UK मा सर्नु भयो, जहाँ उहाँ स्कोडा ब्रान्डको बिक्री योजना र आपूर्तिको लागि जिम्मेवार हुनुहुन्थ्यो।

2016 मा, उहाँ स्कोडा मुख्यालयमा फर्कनुभयो, जहाँ उहाँ पूर्वी युरोप क्षेत्रको बिक्री प्रमुख हुनुभयो। विगत पाँच वर्षमा, उनले विदेशी क्षेत्रमा बिक्री गतिविधिहरू व्यवस्थित गरेका छन् र भारत, अष्ट्रेलिया, उत्तर अफ्रिका र न्यूजील्याण्ड जस्ता बजारहरूमा स्कोडा ब्रान्डको विकास गर्न महत्त्वपूर्ण कदम चालेका छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *