Maserati Levante हाइब्रिड को पहिलो एकाई डेलिभर गरियो

2022 Maserati Levante Hybrid को पहिलो एकाई यसको मालिक – व्यापार टाइकुन श्री अभिषेक मोन्टी अग्रवाल,भारतको सबैभन्दा ठूलो लक्जरी फेसन हाउसहरू मध्ये एक को संस्थापकलाई हस्तान्तरण गरिएको छ।

१.४८ करोड (एक्स-शोरूम) को लागतमा, २०२२ मासेराती लेभान्टे हाइब्रिड ब्रान्डको पहिलो विद्युतीय एसयूभी हो। यसले 4-सिलिन्डर, 2-लिटर इन्जिनलाई 48-भोल्ट हाइब्रिड प्रणालीसँग जोड्दछ जुन सुस्तता र ब्रेकिङको समयमा ऊर्जा पुनःप्राप्त गर्दछ।

हाइब्रिड कारको तौल ६ सिलिन्डर पेट्रोल इन्जिन भन्दा कम छ र सबैभन्दा राम्रो तौल वितरण छ किनभने ब्याट्री लोड क्षमतामा सम्झौता नगरी र गाडीको जनसङ्ख्यालाई राम्रोसँग सन्तुलनमा राखी पछाडि राखिएको छ। सबै लेभान्टे हाइब्रिडलाई अझ फुर्तिलो र ड्राइभ गर्न रमाइलो बनाउन डिजाइन गरिएको हो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *