अडी कारहरू चाँडै महँगो हुनेछन्

भारतमा आउँदै गरेको मूल्यवृद्धिका कारण अडी कारहरू चाँडै नै महँगो हुनेछन्। जर्मन अटोमोबाइल निर्माताले आफ्नो सम्पूर्ण मोडल दायरामा मूल्य बढाउने घोषणा गरेको छ।

भारतमा अडी कारको मूल्यमा २.४% सम्मको बृद्धि हुनेछ। कम्पनीले बढ्दो इनपुट र आपूर्ति श्रृंखला लागतका कारण यो कदम चालेको बताएको छ।

अडी इन्डियाका प्रमुख बलवीर सिंह ढिलोनले भने, “अडी इन्डियामा हामी दिगो व्यापार मोडेल सञ्चालन गर्न प्रतिबद्ध छौं। बढ्दो इनपुट र आपूर्ति श्रृंखला लागतको साथ, हामीले हाम्रो मोडेल दायरामा 2.4% सम्मको मूल्य वृद्धि लिन आवश्यक छ।”

अडी इन्डियाको हालको लाइनअपमा पेट्रोलमा चल्ने Audi A4, Audi A6, Audi A8 L, Audi Q5, Audi Q7, Audi Q8, Audi S5 Sportback, Audi RS 5 Sportback र Audi RS Q8 समावेश छन्। Audi India ले भर्खरै भारतमा आफ्नो मनपर्ने मोडल Audi Q3 को लागि अनलाइन बुकिङ खोलेको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *