टाटा मोटर्सले सफारी, ह्यारियर र नेक्सन एसयूभी लन्च गर्यो

टाटा मोटर्सले सफारी, ह्यारियर र नेक्सन एसयूभीको नयाँ जेट संस्करण भारतमा ल्याएको छ । यो अनौठो र विलासी लाइनअप ‘बिजनेस जेट्स’ बाट प्रेरित छ, जसले ऐश्वर्य मन पराउने र विलासितामा उच्च उचाइमा पुग्न चाहने ग्राहकहरूको समूहलाई अपील गर्नेछ।

जेट एडिसन लाइन-अपमा एक अद्वितीय बाहिरी रंग – स्टारलाइट – माटोको कांस्य बडी र प्लेटिनम चाँदीको छानाको दोहोरो टोन संयोजन रहेको छ। मोडलहरूमा जेट ब्ल्याक एलोय ह्वीलहरू र अगाडि र पछाडि सिल्भर स्किड प्लेटहरू पनि छन् जसले कारहरूको बाहिरी ऐश्वर्यलाई बढाउँछ, तिनीहरूलाई प्रिमियम र अपमार्केट अपील प्रदान गर्दछ।

भित्री भागमा डुअल टोन ओइस्टर ह्वाइट र ग्रेनाइट ब्ल्याक थिम रहेको छ । टेक्नो-स्टील ब्रोन्ज फिनिश मिड-प्याड इन्स्ट्रुमेन्ट प्यानलमा आकर्षणको केन्द्र हो र ढोका र फ्लोर कन्सोलहरूमा ब्रोन्ज एक्सेन्टहरू छन् जसले कारहरूको समग्र वातावरणलाई उच्च पार्छ।

अगाडिको हेडरेष्टमा JET कढ़ाई र सिटहरूमा काँसाको धागोमा डेको स्टिचिङले कारलाई थप विषयवस्तु र शैली, आराम र असाधारणताको पूर्ण प्याकेज बनाउँछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *