अडी एप्रुभ्ड प्लस नागपुरमा खोलियो

Audi एप्रुभ्ड प्लस अब नागपुर मा खुला छ। प्रयोग गरिएको लग्जरी कार आउटलेट केन्द्रीय MIDC रोड, Hingana मा स्थित छ।

अडी इन्डियाका प्रमुख बलवीर सिंह ढिल्लनले टिप्पणी गरे, “हामी हाम्रो 18 औं अडी एप्रुभ्ड: प्लस सुविधा देशमा उद्घाटन गर्न पाउँदा धेरै खुसी छौं। नागपुर महाराष्ट्रको प्रमुख औद्योगिक शहरहरू मध्ये एक हो र हामी यस क्षेत्रमा बलियो उपस्थितिको आनन्द लिन्छौं। हामीले हाम्रो पूर्व- स्वामित्वको कार व्यवसायलाई द्रुत रूपमा विस्तार गर्दैछौं र यस वर्ष 22 वटा सुविधाहरूको साथ अन्त्य गर्नेछौं। थप रूपमा, हामीले नयाँ सेवा सुविधा खोलेका छौं जसले हामी हाम्रा ग्राहकहरूसँग राम्रोसँग जडान भएको सुनिश्चित गर्नेछ।”

Audi एप्रुभ्ड: प्लस कार्यक्रम अन्तर्गत, Audi India ले 24×7 रोडसाइड सहायता प्रदान गर्दछ र खरिद गर्नु अघि गाडीको इतिहास पूरा गर्दछ। साथै, ग्राहकहरूले कार्यक्रम मार्फत सजिलो वित्तिय र बीमा लाभहरू प्राप्त गर्न सक्छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *