नयाँ MG Gloster सार्वजनिक

एमजी मोटर इन्डियाले नयाँ ग्लोस्टर बजारमा ल्याएको छ । ठूलो SUV को नवीनतम मोडेल 2WD र 4WD विकल्पहरूमा उपलब्ध 6 र 7 सिटर दुवै भेरियन्टहरूमा प्रस्तुत गरिएको छ।

नयाँ एमजी ग्लोस्टरले डोर ओपन वार्निङ (DOW), रियर क्रस ट्राफिक अलर्ट (RCTA), र लेन चेन्ज असिस्ट (LCA) जस्ता फर्स्ट-इन-सेगमेन्ट सुविधाहरू समावेश गर्दछ। अवस्थित 30 मानक सुरक्षा सुविधाहरूमा यी प्रगतिहरूले नयाँ ग्लोस्टरलाई अझ सुरक्षित र सहज ड्राइभ बनाउँछ।

नयाँ MG Gloster को 4WD भेरियन्टहरू ब्रिटिश विन्डमिल टर्बाइन-थीम्ड मिश्र धातु पाङ्ग्राहरूले सुसज्जित छन्। कम्पनीले भर्खरै ल्याएको ‘डीप गोल्डेन’ कलर विकल्प पनि उपलब्ध गराएको छ जसले एसयूभीको विलासी आकर्षणलाई अझ बढाउँछ।

नयाँ MG Gloster 31.99 लाख रुपैयाँको प्रारम्भिक मूल्यमा उपलब्ध छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *