नयाँ Audi Q3 सार्वजनिक

नयाँ Audi Q3 भारतमा लन्च गरिएको छ। जर्मन कार निर्माताको पछिल्लो प्रस्ताव २ भेरियन्टमा उपलब्ध छ – प्रिमियम प्लस र टेक्नोलोजी। पहिलेको मूल्य 44.89 लाख रुपैयाँ तोकिएको छ भने पछिल्लोले तपाईंलाई 50.39 लाख रुपैयाँ (एक्स-शोरूम) द्वारा फिर्ता गर्नेछ।

नयाँ अडी Q3 क्वाट्रो अल-ह्वील ड्राइभ प्रणालीको साथ आउँछ, जसले सबै सडक अवस्थाहरूमा ट्र्याक्सन, चपलता, स्थिरता र गतिशील ह्यान्डलिङको सन्दर्भमा ठूलो वृद्धि प्रदान गर्दछ। थप रूपमा, नयाँ Audi Q3 को ड्राइभिङ विशेषताहरू बृद्धि गर्न र समायोजन गर्न, Audi ड्राइभ चयनले चालकलाई विभिन्न ड्राइभिङ मोडहरू बीच छनौट गर्न अनुमति दिन्छ।

अब यसको दोस्रो पुस्तामा, Audi Q3 दृश्यात्मक रूपमा मात्र धेरै गतिशील छैन तर यसले फराकिलोपन, बहुमुखी प्रतिभा र प्रविधिको सन्दर्भमा पनि फड्को मारेको छ। क्वाट्रो अल-ह्विल ड्राइभ मानकको रूपमा र २.० L TFSI पेट्रोल इन्जिनले सुसज्जित, १९० एचपी र ३२० एनएम टर्कको साथ नयाँ अडी क्यू३, ७.३ सेकेन्डमा ०-१०० किमी/घन्टाबाट जान्छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *