AEHRA ले टिजर छवि प्रकट गर्यो

विश्वका धेरै इलेक्ट्रिक कार कम्पनीहरू मध्ये, हामीसँग नयाँ प्रवेशकर्ता छ – AEHRA, जसले आफ्नो पहिलो अल्ट्रा प्रिमियम अल-इलेक्ट्रिक SUV को टिजर छवि प्रकट गरेको छ।

AEHRA ले एक प्रेस विज्ञप्ति जारी गरी आगामी महिना आफ्नो पहिलो अल्ट्रा प्रिमियम अल-इलेक्ट्रिक एसयूभीको अन्तिम गाडीको डिजाइन र नाम सार्वजनिक गर्ने जनाएको छ। अहिलेको लागि, हामीले EV को टिजर छविको साथ व्यवस्थापन गर्नुपर्छ।

छविले हाल बजारमा रहेको कुनै पनि सवारीसाधनको भन्दा एकदमै भिन्न डिजाइनलाई चित्रण गर्दछ, र AEHRA SUV को रेडिकल लो फ्रन्ट एन्डको चाखलाग्दो झलक प्रदान गर्दछ। हामी अगाडि पछाडिको स्पोइलर र घुमाउरो डिजाइन तत्वहरू पनि देख्न सक्छौं।

AEHRA ले SUV लाई फेब्रुअरी 2023 मा सेडान मोडलको खुलासाको साथ पछ्याउनेछ। दुबै मोडेलका ग्राहकहरूलाई डेलिभरी 2025 मा सुरु हुने अपेक्षा गरिएको छ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *