VW India ले आगरामा नयाँ टचपोइन्ट खोलेको छ

VW India ले देशमा आफ्नो नेटवर्क विस्तार गरिरहेको छ। कम्पनीले हालै विभिन्न शहरहरूमा धेरै नयाँ टचपोइन्टहरू खोलेको छ। अब, यसले आगरामा अर्को नयाँ आउटलेटको उद्घाटन गरेको छ।

VW India ले आज आगरा सहरको मुटुमा नगला पाडी, बाइपास रोडमा नयाँ अत्याधुनिक बिक्री र सेवा टचपोइन्ट सुरु गर्ने घोषणा गरेको छ। श्री हरि मोहन गर्ग, सीएमडी, NRL समूहको सक्षम नेतृत्वमा सञ्चालित नयाँ बिक्री र सेवा टचपोइन्टले यस क्षेत्रका आकांक्षी ग्राहकहरूको प्रिमियम गतिशीलता आवश्यकताहरू पूरा गर्नेछ।

ग्राहक-प्रथम दर्शनको अनुरूप, नयाँ 3S (बिक्री, सेवा र स्पेयरहरू) सुविधाले ग्राहकहरूलाई एउटै छानामुनि समग्र र एकीकृत अनुभव प्रदान गर्नेछ। शोरुममा रहेको ६-कार डिस्प्ले क्षेत्रले भारतको सबैभन्दा सुरक्षित एसयूभीडब्लू, फक्सवागन ताइगुन, आकर्षक र रमाईलो भर्टिस र विश्वव्यापी बेस्ट सेलर टिगुआनलाई प्रदर्शन गर्नेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *